Wibo Your Fantasy 336.

Jakiś czas temu bardzo intensywnie szukałam lakieru nude, który nie dałby u mnie efektu trupich łapek. Celowałam więc w odcienie z lekką domieszką różu. Znalazłam kolor, który mnie zainteresował i wrócił ze mną do domu.

Wibo Your Fantasy 336 kolor, efekt, recenzja, trwałość


Dane techniczne


Cena za 11 ml lakieru to około 5 zł. Tak samo jak dwa pozostałe lakiery z tej serii 244 i 241 ten kolor również jest bardzo rzadki. Ta seria nie jest już dostępna w drogeriach stacjonarnych i wcale się nie dziwię. Kolor jest ładny i po wyschnięciu wygląda tak samo jak w buteleczce, ale po jakimś czasie robi się coraz bardziej różowawy. Pędzelek jest dość długi i miękki co czyni go trochę niewygodnym.

Wibo Your Fantasy 336 kolor, efekt, recenzja, trwałość

Efekty


Lakier nakłada się średnio przyjemnie, bo przez konsystencję trzeba uważać żeby nie ściekał na skórki. Poza tym nakłada się dość nierównomiernie i smuży. Schnie bardzo długo a jakby tego było mało to do pełnego krycia potrzebne są aż cztery warstwy. Lakier o dziwo nie bąbelkuje. Trwałość też nie jest zbyt dobra, bo już po czterech dniach pojawiają się odpryski, a poza tym lakier szybko się brudzi i wygląda nieestetycznie. Nie ma problemów ze zmywaniem. Nie odbarwia paznokci.

5 komentarzy :

 1. Prześliczny jest ten kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny kolorek, ale jakość lakieru pozostawia wiele do życzenia :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że ten lakier jest tak średni, bo wygląda ładnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolor prezentuje się dość ładnie, szkoda że się nie sprawdził..
  :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :) Odwiedzam strony osób komentujących.
Treści reklamowe zostaną usunięte.

Karolina W blog Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.