Pink Cloud i Golden Dust metaliczne cienie do powiek FM Group

Cienie zamówiłam podczas poszukiwania cienia metalicznego w kolorze jasnego złota. Moje poszukiwania jeszcze się nie skończyły, bo Golden Dust nie okazał się być odcieniem jakiego szukałam. Pink Cloud z resztą też wyobrażałam sobie trochę inaczej. Cena za jedną sztukę wynosi około 18 złotych. Cienie są bardzo drobno zmielone i zatopione są w nich drobinki brokatu, ale zmielone niesamowicie drobno. Konsystencja jest niesamowicie kremowa, a pigmentacja bardzo wysoka. Najlepszy efekt jak zawsze w przypadku cieni metalicznych osiąga się nakładając je palcem.


Golden Dust jest cieniem ładniej wyglądającym, ale bardziej problematycznym. Kolor określiłabym jako bardzo jasny pastelowy żółty o wykończeniu metalicznym. Nie osypuje się, ale zdarza mu się rolować po kilku godzinach od nałożenia. Pink Cloud jest jasnym chłodnym pastelowym odcieniem różu o metalicznym wykończeniu. Ten jednak trzyma się cały dzień bez żadnych zarzutów. Oba pięknie odbijają światło.

6 komentarzy :

 1. Jeśli odbijają światło to mogłyby mi się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cienie mają naprawdę ładne kolory, ale z tej firmy nic nie zamówię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że potrafią się rolować. Ale są tak piękne, że chyba kupie mimo to!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszymy się bardzo, że Nasze produkty są przez Panią recenzowane. Proszę napisać do Nas na biuro@fmprodukty.pl - chętnie przygotujemy dla Pani kosmetyki do dalszej recenzji.
  Pozdrawiam
  FMProdukty

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :) Odwiedzam strony osób komentujących.
Treści reklamowe zostaną usunięte.

Karolina W blog Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.